You are here:Napsali o nás
Napsali o nás Minimize

Implantáty CaReS 1S

http://www.lekari.sk/zaujimavosti/v-nemocnici-kosice-saca-zoperovali-chrupku-kolenneho-klbu-novou-progresivnou-metodou-9397.html 

Povodně 2010

Dobrý den,

moc děkujeme za sponzorský dar, za nás i za chrastavské, vše dorazilo v pořádku, moc si Vaší pomoci vážíme. Vitamíny jsme ihned rozdali zasahujícím, kteří tu jsou nejdéle, protože únava už se projevuje na všech a úrazů přibývá.

Ještě jednou moc díky,

s úctou

Zuzana Kupková

Záchranáři Česká Kamenice

 

Další výhoda pro poslance: Lacinější léky z automatu!Výhodnější léky

Lacinější mají jídlo a teď už dokonce i léky! A to díky novému automatu v kuřárně poslanecké sněmovny.

Nejvíc ušetří poslanci, kteří k 'lékomatu' zamíří pro GS Condro forte. K mání je tu o téměř 70 korun levněji než v lékárně. Zákonodárci si zřejmě potřebují udržet ohebné klouby, protože i další preparát na zlepšení pohybu Proenzim se ve sněmovně sakra vyplatí.

Stejně tak pánové poslanci, kteří chtějí posílit svůj sexuální apetit nebo alespoň paměť, mají u automatu slevu. Jedině snad preparát na potíže s prostatou je lepší koupit v lékárně.

Automat nechala instalovat firma, která se chlubí tím, že má nejnižší doplatky na léky. Tak zase jednou měli poslanci prostě štěstí.

Autor: bel (12.4.2008), Blesk

 

První pomoc pro poslance: lék na erekci

PoslanciV případě náhlé nevolnosti budou mít poslanci nově první pomoc po ruce. Stačí mít v kapse dostatek mincí. V prostorách sněmovny dnes totiž přibyly automaty - mobilní lékárny. Jedna z nich je umístěna v poslanecké kuřárně. Nabízí i prostředek na zlepšení erekce.

Nabídka „lékáren" je poměrně široká - vitaminy, oční i nosní kapky, žvýkací tablety proti žaludečním obtížím, náplasti a dokonce i zubní kartáčky. Sami poslanci zatím o existenci takových automatů moc nevědí. Ovšem například komunistka Zuzka Bebarová-Rujbrová informaci o nich přivítala. "V době jednání sněmovny je to tady pro nás jako zlatá klec a mám problém se někam dostat. Takže si myslím, že to bude celkem využívané," řekla.

Autor: - lh -, 09.04. 18:11 Tyden.cz