Od našich zákazníků Minimize
Vážené osazenstvo,otázky žádné nemám,ale musím vám za Vaše okamžité vyřízení složit VELIKÁNSKOU POKLONU!!!!!!!!Dnes u Vás staví syn,protože vyjímečně tento lék naléhavě potřebuji,už ani mluvit nemůžu,leží mě to všechno na průduškách.Ještě jednou DÍKY!!!! Karla Měcháčková


Dobrý den,

Obracím se na Vás asi v ne úplně běžné záležitosti. Jsem klientkou Vaší lékárny a vzhledem k tomu, že v českém prostředí nepovažuji kvalitu služeb, kterou nabízí lékárna na Orlí v Brně, za samozřejmost, rozhodla jsem se Vám napsat.

Jedná se o Vaši zaměstnankyni ve výše zmíněné pobočce, jméno bohužel neznám, ale je menší, kulatější, má kratší hnědé vlasy, nosí brýle a má jakoby dětský hlas. Již dlouho jsem se nesetkala s tak konsistentně vynikajícím přístupem k zákazníkům, bez ohledu na to, s kým jedná, je vždy příjemná, ochotná pomoci, vše se snaží vysvětlit, produkty zná, sama nabízí (v mém případě v oblasti kosmetiky) řešení, která se vždy ukážou jako správná, a nikdy jsem ji nezažila bez úsměvu.

Rozhodla jsem se Vám o tom napsat a touto cestou jí poděkovat, protože lidé si dnes běžně stěžují, zatímco pozitivní zpětnou vazbu člověk málokdy získá. Dovoluji si tvrdit, že tato dáma je důvodem, proč už využívám pouze služeb lékárny na Orlí, ačkoli jich mám nespočet blíže.

Tímto jí děkuji za skvělý servis a Vám za skvělý výběr kolegyně.

S pozdravem

Mgr. Marie Doskočilová


Dobrý den, dnes jsme si chtěly s kolegyní udělat radost nákupem, rozhodly jsme se, že si koupíme dobré boty. Navštívily jsme vaši prodejnu v Brně U kapucínů. Ochota dvou paní lékárnic nás velice mile překvapila. Věnovaly se nám a ještě obsluhovaly i ostatní zákazníky. Vyzkoušely jsme několik párů bot - obě máme velikost 41 a strávily tam téměř hodinu. Každá jsme si nakonec vybrala po dvou párech a odcházely nadmíru spokojeni. Dík patří vašim zaměstnankyním, určitě se budeme rády vracet. S tak milou obsluhou jsme se dlouho nesetkaly. Přejeme hodně spokojených zákazníků Martina a Eliška :-)