You are here:O nás
Rent-Pharm,a.s. Minimize
Sídlo:  Uzbecká 572/32, 625 00 Brno - Bohunice
IČ:  25531603
DIČ:  CZ25531603
Základní kapitál:  20 mil. Kč
Statutární orgán JUDr. Jaroslav Halas, člen představenstva
Jedinný akcionář PERSEUS SLOVAKIA, s.r.o., Bratislava, SR

Společnost Rent-Pharm,a.s. byla založena v roce 1998 za účelem privatizace Lékárenské služby Brno-venkov. Od svých počátků, kdy provozovala nejprve lékárnu na Orlí v Brně, se společnost dále rozvíjela až do dnešního stavu, kdy v ČR provozuje 7 lékáren s ročním obratem cca 640mil. Kč, podílí se na provozování lékáren na Slovensku, provozoje distribuci léků a prostředků zdravotmí techniky a věnuje se řadě dalších obchodních i charitativních aktivit.

Našimi zákazníky jsou především lékárny, dodavatelé a výrobci léčiv a zdravotnického materiálu, nemocnice a ostatní zdravotnická zařízení a v neposlední řadě státní orgány a organizace.

Ve všech svých lékárnách se spol. Rent-Pharm,a.s. zaměřuje na komplexní péči o pacienty zahrnující co nejširší spektrum moderních léčivých přípravků, odborné konzultace a poradenství s cílem plně vyhovět potřebám zákazníků a pozvednout úroveň farmaceutické péče a obsluhy.

Společnost Rent-Pharm,a.s. hodlá neustále dosahovat co nejvyšší kvality svých služeb, díky které se její lékárny stávají lékárnami první volby pacientů.

Společnost Rent-Pharm,a.s. se dále profiluje jako místo, kde mohou senioři získat naprostou komplexní služby z hlediska veškerých svých potřeb týkajících se jejich zdraví.

V rámci této aktivity nabízíme kompletní sortiment zdravotnických prostředků a jsme respektovaným partnerem pro komplexní zajištění požadavků na vybavení a zajištění chodu nelůžkových zdravotnických zařízení.

Další obchodní aktivitou je nabídka kompletního sortimentu zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu pro lékařské ordinace, polikliniky a nemocnice a jsme respektovaným partnerem pro komplexní zajištění požadavků na vybavení a zajištění chodu nelůžkových zdravotnických zařízení.

V prodejním sortimentu jsou přednostně výrobky společností, které splňují veškeré legislativní normy a dodržují správné postupy v řízení jakosti a kvality. Je zajištěno pravidelné proškolování zaměstnanců řetězce ve všech nabízených skupinách výrobků.

Kromě toho pořádáme i individuální vzdělávací semináře pro ortopedická, chirurgická oddělení a rehabilitační pracoviště.

Přístup k našim partnerům i zákazníkům se vždy vyznačuje především posouzením jejich potřeb a nalezením individuálního řešení s využitím nejnovějších technologií. Našim cílem je aby každé řešení přinášelo zákazníkovi snížení nákladů nebo zvýšení výnosů a konkurenční výhodu v jeho oboru. Dlouholetá zkušenost s řízením projektů, dobrá znalost trhu, tým zkušených spolupracovníků a ověřená schopnost zajišťovat dodávky při dodržení termínů a rozpočtů nám umožňuje realizovat zakázky k úplné spokojenosti našich zákazníků.

Společnost zahájila proces řízení kontroly jakosti ISO 9001.

Výpis obchodního rejstříku

Ochranná známka Balestre