Charitativní aktivity Minimize

Mimo obchodních aktivit se věnuje Rent-Pharm,a.s. i charitativním činnostem a podporuje vzdělávání a další rozvoj zdravotníků i pacientů.

Dva roky aktivně spolupracujeme jako partneři i sponzoři se Sdružením Podané ruce, nestátní organizací, která v oblasti prevence a léčby drogových závislostí pracuje už 13 let. Sdružení Podané ruce aktuálně poskytuje v 16 střediscích pro obecnou populaci, rizikové skupiny, jednotlivce (především mládež) a pro experimentátory jsou služby primární prevence a specifické primární prevence drogových závislostí.

Od roku 2000, kdy program vznikl, byla vytvořena široká nabídka služeb v oblasti vzdělávání a poskytování informací souvisejících s problematikou nealkoholové drogové závislosti a drog obecně.

V oblasti podpory vzdělávání lékařské i laické veřejnosti sponzorujeme akce odborných společností a výstavy zdravotnické techniky jako např. Brněnské traumatologické dny, kongres českých sester, Hospimedica Brno apod.

Kromě toho pořádáme i individuální vzdělávací semináře pro ortopedická, chirurgická oddělení a rehabilitační pracoviště.

Poděkování Svazu tělesně postižených v České republice

Podporujeme Masarykův onkologický ústav, přečtěte si více.

Podporujeme Nadační fond NIKÉ, přečtěte si více.

Podporujeme Dětskou onkologickou kliniku FN Brno.

Podporujeme Domov se zvláštním režimem v Pržně, přečtěte si více. 

Podporujeme Ligu vozíčkářů

Společnost Rent-Pharm,a.s. dlouhodobě spolupracuje s Nadací Niké a podporuje projekty pomoci dětským pacientům Dětské onokologické kliniky FN Brno.

Poděkování OPU

Povodně 2010 

Dobrý den,
moc děkujeme za sponzorský dar, za nás i za chrastavské, vše dorazilo v pořádku, moc si Vaší pomoci vážíme. Vitamíny jsme ihned rozdali zasahujícím, kteří tu jsou nejdéle, protože únava už se projevuje na všech a úrazů přibývá.

Ještě jednou moc díky,
s úctou
Zuzana Kupková
Záchranáři Česká Kamenice

 

OPU, o.s. | Organizace pro pomoc uprchlíkům

Vážená paní Pacher,

Děkujeme Vám mnohokrát za poskytnutý dar, velmi si toho vážíme. O otevření půjčovny v Gruzii a o jejím fungování Vás budeme určitě informovat. Poděkování jsme již umístili na naše webové stránky.

Srdečně Vás zdravím.

Mgr. Hana Natidzeová

Organizace pro pomoc uprchlíkům, o.s.

www.opu.cz

cid:part1.08020207.01090301@opu.cz

 

Pomoc pro psí útulek

 

Poděkování útulku Kralupy nad Vltavou

http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/clanky/sponzori.html