You are here:Über uns
Rent-Pharm, a.s. Minimize
Kancelář:  Uzbecká 572/32, 625 00 Brno - Bohunice
Identifikační číslo:  25531603
Daňové číslo:  CZ25531603
Hlavní město:  20 mill. Kč
Statutární orgán Dr. jur. Jaroslav Halas, člen představenstva
jediného akcionáře: PERSEUS SLOVENSKO, sro, Bratislava, Slovenská republika 

Společnost Rent-Pharm as byla založena v roce 1998, a ačkoli účel privatizace farmaceutických služeb v regionu Brno - venkov. Od počátku, kdy se poprvé lékárna na Orlí - obchodní ulice v Brně, to přišlo k dalšímu rozvoji společnosti, a to až do dnešního stavu. V současné době společnost působí v České republice 8 lékáren, kde se roční obrat je přibližně 640 milionů Kč. Podílí se na provozu lékáren ve Slovenské republice. Další aktivity zahrnují distribuci léků a celou řadu aktivit v oblasti obchodní činnosti a charity.

Našimi zákazníky jsou především lékárny, dodavatelé a výrobci léčiv a sanitární zařízení, nemocnic a dalších zdravotních institucí a samozřejmě Česká pošta.

Ve všech svých lékárnách, společnost Rent-Pharm, as zaměřený na komplexní péči pacientům širokou škálu moderních léčivých přípravků a odborných konzultací. To se týká také poradenskou činnost s cílem maximálně uspokojit požadavky zákazníků a zlepšení kvality lékárenské péče.

Společnost Rent-Pharm, as touží udržet kvalitu svých služeb na nejvyšší úrovni. Tím je zajištěno, že jejich lékárny jsou výhodné.

Od kvality našich služeb, mimo jiné, také svědčí o úzké spolupráci se zdravotní ústav MV při zajišťování léků a lékařských přístrojů pro použití v oddělení, a to jak v České republice, stejně jako v zahraničí.

V rámci výše uvedené činnosti, máme komplexní spektrum léčebných prostředků. Jsme respektovaným partnerem v rámci komplexu zajišťuje požadavky, pokud jde o vybavení a nepřetržitého fungování zdravotnických zařízení (v ustáleném stavu operace není součástí dodávky).

Na prodej sortimentu jsou především produkty společnosti ve kterém bude dodržování legislativních norem a správných postupů k zajištění dodržování zajišťování kvality nabízených. Ve všech výše uvedených činností prostřednictvím pravidelného školení pracovníků probíhá.

Kromě obchodních aktivit, společnost Rent-Pharm, as rovněž zaměřena na aktivity v oblasti charity a podporovat další vzdělávání zdravotnických pracovníků a pacientů.

Za dva roky jsme rozvíjet aktivní spolupráci jako partneři a jako sponzor Sdružení Podané ruce. Jedná se o nevládní organizace, která se specializuje již 13 let na prevenci a léčbu drogových závislostí. Jejich služby jsou v současné době zaručena v 16 centrech pro lidi v obecném slova smyslu, rizikových skupin, jednotlivých osob (zejména mládeže) a Experimentatore.

Od roku 2000, kdy byl vytvořen program, široká nabídka byla na služby v oblasti vzdělávání a poskytování informací v souvislosti s problémem drogové závislosti (to betriff není závislost alkohol) a drogy v obecném slova smyslu vytvořili.

V oblasti podpory na vzdělávání lékařských a uspořádání veřejných, sponzorujeme činnost odborných společností a výstavy sanitární techniky, jako jsou Brněnské traumatologické dny (trauma dny v Brně, kongres českých sester (sjezd českých sester), HOSPIMedica Brno atd.

Dokonce i na individuálních vzdělávacích seminářů, organizuje pro ortopedických, chirurgických a rehabilitačních míst u nás.

Názor našich partnerů a zákazníků je obzvláště patrné při posuzování svých potřeb s cílem najít individuální řešení, s aplikací nejnovějších technologií. Snažíme se, aby zajistily, že jakékoli řešení pro zákazníka přináší zvýšení snížení nákladů nebo výnosů a výhody z hlediska hospodářské soutěže ve svém oboru. Díky dlouholetým zkušenostem s řízením projektů, dobrou znalost trhu, tým zkušených pracovníků a schopnosti zajistit si dodávky v souladu s termíny a rozpočet, je možné, abychom si uvědomili, příkazy k plné spokojenosti našich zákazníků.


 

Podporujeme Masarykův - onkologický ústav, viz další informace

Náš vysoce kvalifikovaný personál je vám k dispozici, pokud jde o poradenské činnosti a navrhne alternativní léčbu k řešení vašich problémů. Poradíme vám s výběrem lékařské kosmetiky, s redukcí nadváhy. Nabízíme také široký sortiment léků a léčiv, vitamínů, minerálů, homeopatické léky, zdravotní materiál a rovnátka.

Pojďme změřit krevní tlak.

Na požádání vám vystavíme zákaznickou kartu. Budete pak mít možnost v našich lékárnách po celý rok využít slev.

ZDARMA Info telefon: 800 110 310

Po volného běhu průzkumu MF DNES lékárny společnosti Rent-Pharm, as, jako de lékárnách se závistí první platby byly k analýze léčiv.

Obchodní rejstřík